Připravujete se ve vaší škole na zavádění nové informatiky a nevíte, jak začít? Chcete získat přehled o tom, jaké digitální technologie lze ve škole využít, které digitální učební pomůcky si pořídit a které určitě ne? Nevíte, jak digitální technologie využít v konkrétních předmětech? V Digidoupěti jsme připraveni vám pomoci!
Vyzkoušejte některý z našich vzdělávacích kurzů v prezenční či e-learningové formě.

Vzdělávání s digitálními učebními pomůckami – základní kurz (3 x 45 minut)

Místo realizace: Digidoupě (PdF UP Olomouc, Žižkovo náměstí 5, Olomouc)
Cílová skupina: Pedagogové MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ (max. velikost skupiny 15 osob)

Během vzdělávacího kurzu Vás seznámíme se základními digitálními učebními pomůckami, které lze ve škole využít, vysvětlíme, jak tyto technologie zapojit do výuky v jednotlivých předmětech a na co si dát pozor při jejich využívání. Nastíníme, jak tvořit s využitím těchto pomůcek smysluplné vzdělávací aktivity, v čem jsou výhody IT nástrojů a v čem naopak nevýhody. V průběhu 3 hodin se seznámíte s více než 40 digitálními učebními pomůckami a jejich využitím v praxi. Kurz je vhodný pro všechny pedagogy (nezáleží na aprobaci), nejsou vyžadovány žádné specifické znalosti či dovednosti (např. z oblasti programování).

Název akreditace: Digitální technologie pro učitele a nová informatika I
Číslo akred.: MSMT-21289/2022-4-814 s platností do 9.10.2025
Chcete vědět víc?
Napište nám na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Informační brožurku k Digidoupěti naleznete zde.